داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی متین یار

رونمایی کمپانی Xerafy از تگ‌ RFID در ابعاد یک دانه برنج

پنجشنبه, 11 شهریور 1395   12:06

تهیه کننده : روح اله عباسی

کمپانی زرافی از بزرگترین تولیدکننده‌های تگ‌ RFID, کوچکترین تگ‌های RFID دنیا را بانام «XXS Tags» معرفی کرد.

یک سال پیش بود که Xerafy تگ‌های XS را در ابعادی مشابه یک سکه کوچک معرفی کرده بود، حال با گذشت تنها یک سال شاهد معرفی ریزترین تک‌های RFID دنیا توسط این کمپانی هستیم.طول هر تگ‌ XXS کمتر از 7 میلی‌متر و عرض و ارتفاع آن نیز تنها 2 میلیمتر است و از فاصله 60 سانتی‌متری قابل خواندن و شناسایی می‌باشد.

دنیس خو مدیرعامل زرافی در این رابطه می‌گوید:

معرفی تگ‌های RFID XXS Series فرصت‌های جدیدی در بازار ایجاد می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد که کوچکترین اموال و دارایی‌های خود را نشان‌گذاری و مراقبت نمایند.

زرافی نسخه اتوکلاو این تگ‌ها را مخصوص بازار تجهیزات پزشکی توسعه داده است، بصورتی که این نسخه از تگ XXS مقاومت بالایی در برابر استریلیزاسیون و شستشوی مکرر دارد. ضمنا در مراکز پزشکی شلوغ، امکان توزیع دقیق تجهیزات ریز و درشت را بدون بروز مشکلاتی نظیر گم شدن یا سرقت لوازم، فراهم می‌کند.

طبق گفته زرافی، تگ‌های XXS بهمراه تگ‌های سری XS, حدود 90 درصد تجهیزات ریز و درشت پزشکی را شناسه‌دار خواهند نمود.شاید مهمترین مزیت تگ‌های XXS این باشد که دیگر شاهد جاماندن ابزار جراحی در بدن بیماران نباشیم!تگ‌های Xerafy XXS از همین تاریخ (15 نوامبر 2015) در در دسترس علاقمندان قرار دارند.


برچسب ها

تگ‌ RFID

تلگرام فروشگاه اینترنتی متین یار
تازه ترین خبرها