فروش ویژه همکاران متین یار

در جهت حمایت از اصناف و کلیه همکاران فعال و تمایز بین مشتریان و همکاران دائم سعی کرده ایم تا حد امکان تخفیفات ویژه ای برای همکاران خود در نظر بگیریم. لذا تخفیف ما به همکاران، نشان دهنده گران فروشی به سایرین نیست، بلکه حداقل کردن سود خودمان و یا به عبارتی تقسیم سود حلال و منطقی خودمان با شما همکار گرامی می باشد، زیرا ما شما را، شریک خود می دانیم. ما برای همکاران سه رده قیمتی در محصولات را نظر گرفته ایم، که با احراز شرایط همکاری، شما عزیزان می توانید از تخفیف ویژه همکاری مطلع گردیده و قیمتها را مشاهده نمائید.

این سه رده به شرح ذیل می باشد :
همکار رده برنزی : شامل همکاران مرتبط با صنف دوربین که برای اولین بار از ما خرید می کنند.
همکار رده نقره ای : شامل همکارانی مرتبط با صنف دوربین می باشد که بیش از 6 ماه از اولین خریدشان گذشته باشد و یا خریدشان بالای 10 میلیون تومان باشد.
همکاران رده طلایی : شامل همکاران مرتبط با صنف دوربین می باشد که بیش از یکسال مشتری هستند و جمع خریدهایشان بالای 20 میلیون تومان باشد.

همکاران ما ، شرکت ها و مغازه داران حوزه سیستم های حفاظتی و امنیتی و نصابان این رشته می باشد.

میزان تخفیف با توجه به نوع برند و محصول متفاوت خواهد بود و شما همکار گرامی با عضویت در بخش همکاران و احراز همکاری و تاییدیه سایت، با ورد به سایت متین یار توسط نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود ، قیمت های قیمت های مربوطه را مشاهده خواهید نمود.


سخن آخر :

ما همه عضوی از یک خانواده و یک صنف می باشیم و ما خود را عضو کوچکی از این خانواده بزرگ می دانیم. ما از شما همکار گرامی توقع راهنمایی و همکاری در زمینه تبادل تجربیات و آموخته ها و اطلاعات را داریم لطفا مارا در ارائه بهتر خدمات یاری کنید.