درباره متین یار

ما ، فروشگاه متین یار را در جهت فروش کالا و خدمات و ارائه اطلاعات فنی در زمینه ی تخصصی سیستم های حفاظتی و امنیتی از سال 86 راه اندازی کردیم و در سال 95 بر آن شدیم تا با یک تیم زبده ، متشکل از هسته اولیه 20 نفری که دارای فعالیت و تجربه علمی و عملی در بازار کار ، و همچنین دارا بودن تحصیلات آکادمیک در مقاطع دکتری،کارشناسی ارشد و کارشناسی می باشند، کار خود را توسعه دهیم. لذا با توجه به خلاء پشتیبانی فنی ، اطلاعات فنی و علمی فروشندگان و تجار فعال در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی تمایز ما مشهود خواهد بود.

ما خود را در قبال ارائه کالا های اصل و با کیفیت متعهد می دانیم، همچنین متعهد هستیم در این زمینه، تا حد توان خود و با یاری شما دوستان، آخرین اخبار و اطلاعات حوزه سیستم های حفاظتی و امنیتی ، تکنولوژی ها و فناوری های مرتبط را به اطلاع علاقه مندان برسانیم و همچنین از کمک شما همکاران گرامی نهایت استقبال را می نماییم.

ما کالاها را از کمپانی های تولید کننده بصورت مستقیم و یا از نمایندگی های رسمی تهیه می نماییم. بنابراین قیمت های ارائه شده برای محصولات تا حد امکان پایین می باشند و شما با بررسی و مقایسه قیمت ها با سایر توزیع کنندگان به این موضوع پی خواهد برد.

از شما تقاضا می شود انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید . همچنین اخبار و مقالات و مطالب علمی مفید خود را جهت پربار شدن وب سایت "متین یار" برای ما ارسال فرمایید.